3 Gün İçerisinde İade veya Değişim Şartları

İADE KOŞULLARI:

İNTERNET SİTESİ İADE KOŞULLARI:

İnternet sitemizden satın almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren Üç (3) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-4 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İmalat Ve İthal Kostümlerimizde Hastalık taşımak Şüphesinden dolayı ve Kostümler bir başkası tarafından kullanılıp kullanılmadığı tespit edilemediğinden dolayı iade ve Değişim Yapılmaz.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo Ve Ambalaj ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 7 iş günü içinde, Kredi Kartı iadeleri 2-4 Hafta içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İade olacak olan ürün veya ürünleri; yukarıda belirlenen şartları içeren şekilde, orijinal faturası ile beraber Kargo bedeli gidiş ve dönüş ( TARAFINIZDAN ) karşılanacak şekilde tarafımıza ulaştığı takdirde işleme alınacaktır.
Değişim olacak olan ürün veya ürünleri; orijinal faturası ile beraber, geliş ve dönüş Kargo bedeli ( TARAFINIZDAN ) karşılanacak şekilde tarafımıza ulaştığı takdirde işleme alınacaktır.

Not: İmalat ürünlerimizin bazılarında ürün görseli ile kumaş renk tonu farklılık gösterebilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir