Parti Malzemeleri Nelerdi?

Parti malzemeleri

Parti malzemeleri, düzenlemeyi düşündüğünüz eğlenceli parti organizasyonunda kullanabileceğiniz temel unsurlarının tümüne denir. Parti sözcüğü o kadar çok sayıda çeşitle temsil edilmektedir ki saymakla bitiremeyebilir ve birçok parti çeşidinin adını unutabiliriz. Bunların başlıcaları;

  1. Yeni yıl partisi (yılbaşı partisi); Dünya üzerinde en çok kişiye ulaşabilen, herkesin, her 31 Aralık gecesi kutladığı eğlencedir.
  2. Doğum günü partisi; En mutlu günlerden biri, belki de ilki doğum günümüzdür. Bu gün çeşitli etkinliklerle kutlanmalıdır ki “iyi ki doğdun” sözcükleri ile kutlanır. Şimdiden, “Doğum günün kutlu olsun” J
  3. Dans partisi; Seçilen bir dans konsepti ve o konsepte uygun parti malzemeleri ve müziklerle düzenlenen eğlencedir.
  4. Mezuniyet partisi; Okulun son yılında, kep atma töreni de denilen eğlencedir.
  5. Kostüm partisi; Belirlenen konsepte uygun kıyafetler giyilerek düzenlenen partidir.
  6. Bahçe partisi; Açık havada, uygun parti malzemeleri seçilerek düzenlenen, bol oksijenli ve doğa ile iç içe gerçekleştirilen partilerdir.
  7. Hoş geldin partisi, Güle güle partisi (veda partisi), Anne oluyorum partisi (baby shower partisi), Pijama partisi, Plaj partisi, Piknik partisi, Okul partisi, Sinema partisi,…,Palyaço partisi,Tv partisi gibi saymakla bitmeyecek birçok eğlenceli parti düzenlenmektedir. Tüm bu partilerin olmazsa olmazı, bir parti organizasyonunun eksiksiz olması için gerekli ürünler nelerdir sorusunu cevaplamaya çalışalım.
  • Kostüm: Birçok çeşidi bulunan (bebek, çocuk, yetişkin, hayvan, meyve) temel parti malzemelerinden olup, eğlenceli partilerin en temel ürünüdür.
  • Tabak, Bardak, Çatal, Kaşık, Bıçak, Peçete, Pipet, Kürdan, Amerikan Servisi, Masa Örtüsü ve Mum gibi parti malzemeleri ile oluşturacağınız masa ile eğlencenize kalite katabilirsiniz.
  • Folyo Balon ve Latex (lateks) Balonlar, Köpük Balon, Pinyata, Kurdele, Konfeti, Maske, Ponpon Süsler, Akordeon Süsler, Petek Süsler, Yelpaze Süsler, Asma İp Süsler, Strafor Süsler, Küre Fener, Bayrak Afişi (Kişiye Özel), Duvar Afişi, Kapı Afişi (Banner), Bayrak Afiş, Harf Afişi (İyi ki Doğdun), Şapka, Düdük, Masa Orta Süsü, Parti Davetiyesi, Parti Gözlüğü, Parti Rozeti, Hediye Kutusu ve Hediye Çantası gibi parti malzemelerinin tümü ya da içerisinden seçtikleriniz ile düzenleyeceğiniz partiniz, eğlencenin adresi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir